Strony internetowe WordPress

Wyszukując firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych opartych na CMS WordPress, warto wziąć pod uwagę kilka nieoczywistych czynników. Przeciętny internauta nie zawsze zdaje sobie z nich sprawę, ale często jest to czynnik być albo nie być na brutalnym rynku z mnóstwem konkurencji. W jaki sposób w takim razie wyróżnić swoją stronę internetową?

Indywidualny projekt graficzny strony internetowej

Pierwszym z nich będzie możliwość przygotowania indywidualnego projektu graficznego strony www. Bardzo duża część profesjonalnych firm stawia swoje strony internetowe na szablonach www, które są kosztowne lub wręcz niemożliwe do głębszej modyfikacji. Tym sposobem Twoja strona internetowa będzie wyglądać jak tysiące innych, które bazują na tym samym szablonie, a przecież nie o to chodzi w biznesie. Warto zadbać by strona internetowa wyróżniała się na tle innych i była oryginalna. Dzięki temu klient ją łatwiej zapamięta i będzie w stanie wyłowić Twój biznes spośród setek innych, podobnie wyglądających. Należy pamiętać, że zadbana i dobrze przygotowana strona internetowa firmy działa jak magnes. Wystarczy porównać w jaki sposób samemu wędruje się w Internecie. Są strony www brzydkie, średnie, bez pomysłu i te ładne. Jak myślisz, z usług której firmy skorzystasz ty, przeglądając jej stronę www?

Firma Petite Pages pozwala na spełnienie swoich zachcianek i przygotowanie strony internetowej dla firmy z indywidualnym projektem graficznym. Dokładnie pod twój gust, tak jak ty tego chcesz, a nie szablon, który akurat masz zaproponowany. Jeżeli nie masz określonego gustu, a nie chcesz mieć nijakiej strony www – to nic straconego! Petite Pages doradza najlepsze rozwiązania i samodzielnie proponuje układ i kolorystykę strony internetowej tak, by wyróżnić Cię na tle konkurencji.

Treści i układ strony internetowej – inspiruj się od najlepszych

Każdy użytkownik internetu ma swoje przyzwyczajenia wynikające z pewnego specyficznego schematu budowy stron internetowych. Menu strony www jest zazwyczaj na górze, obok wisi logo, a pod spodem mamy slider czy inny graficzny interfejs prezentujący w ładny sposób najważniejsze elementy oferty. Nie ma sensu wymyślać koła na nowo i silić się na niestandardowy układ. Gdy ktoś ma otwarte 15 kart z różnymi stronami internetowymi danej branży, nie będzie mu się chciało szukać oferty przeklikując jakieś dziwne bajery, które wyglądają dobrze, ale nie prezentują nic wartościowego pod względem treści.

W tej kwestii warto zaufać profesjonalistom i zlecić zaprojektowanie strony internetowej komuś, kto zjadł zęby w Internecie i zna od podszewki psychologię przeciętnego internauty. Warto inspirować się gigantami i ich stronami www, ponieważ bardzo często ogromne firmy i korporacje zlecają drogie badania by zweryfikować przyzwyczajenia i nawyki osoby przed komputerem. Dlaczego by na tym nie skorzystać? Ty wskazujesz jaka strona www ci się podoba, może być największego giganta na świecie, a firma Petite Pages zajmuje się resztą. Będziesz miał stronę www, zupełnie jak oni!

Szkolenie z obsługi zaplecza strony internetowej WordPress

Po stworzeniu strony internetowej trzeba nią również w jakiś sposób zarządzać. Dodawać newsy, wymieniać zdjęcia czy chociażby podmienić numer telefonu pracownika, gdy przestanie być aktualny. Bardzo wiele firm tworzących strony www pobiera opłaty za najdrobniejsze zmiany, ale to nie tędy droga. Po zaprojektowaniu swojej strony internetowej w firmie Petite Pages będziesz mógł samodzielnie administrować stroną i modyfikować jej treści w dowolny i dogodny dla Ciebie sposób. Zostaniesz przeszkolony z obsługi WordPressa i zaoszczędzisz tym sposobem dużo pieniędzy! Nie musisz mieć żadnej znajomości kodu ani przyswajać skomplikowanej wiedzy. Całe szkolenie trwa maksymalnie 20 minut!

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz to zachęcam do kontaktu i odwiedzenia strony internetowej https://petitepages.pl/. Znajdziesz tam wybrane projekty stron www, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także uzyskasz bezpłatną wycenę z indywidualnym projektem graficznym strony internetowej. Zadzwoń lub napisz, to nic nie kosztuje!